Před výstavbou

     

Bydlíte v  menším bytě a plánuje se přestěhovat do rodinného domu, který by měl být tak prostorný, že byste v něm mohli i tancovat? Stavba zbytečně velkého domu se Vám nevyplácí, každým metrem čtverečním si zvyšujete svůj rozpočet, prodlužujete čas výstavby a hlavně zvyšujete náklady na energie, myslete na to.

Možná, že to není Váš případ, ale většina zákazníků nemá zkušenost se stavbou rodinného domu. Často se tedy stává, že pro klienty je jediným parametrem pro porovnání stavebních společností cena domu. S výstavbou domu to však není vůbec jednoduché a jejich kvalita je velmi různorodá. Věnujte tedy při porovnání pozornost hlavně kvalitě a detailnímu zpracování.

   

Chcete rekuperaci, tepelné čerpadlo, solární panely či jiné moderní technologie do svého domu? Počítali jste kolik Vás bude stát samotné zařízení a kolik následná instalace a pravidelný servis? Ne vždy se to vyplatí. Určitě netvrdíme, že jsou tato zařízení zbytečná, jen Vám doporučujeme pečlivě zvážit a spočítat zda reálná úspora peněz těmito technologiemi není menší než pořizovací a provozní cena.  

   

Zamýšleli jste se někdy nad tím kolik času trávíte v obývacím pokoji a kolik v chodbě? Při rozvržení místností myslete na to aby Vám zbytečně nevznikaly nepotřebné prostory, které Vás stojí srovnatelně jako ty frekventované.

 

Fantazii se meze nekladou, v dnešní době si můžete postavit dům jakéhokoliv tvaru a designu. My Vám však doporučujeme myslete víc technicky než esteticky. Každý záhyb či výklenek na domě je jako jeho vráska, která potřebuje důkladnou péči v podobě odborného provedení, dostatku času na provedení a hlavně financí.Každé takové místo je náchylnější na případné poruchy, zatékání a tepelné ztráty. Samozřejmě nechceme aby všechny domy byly jako přes kopírák, myslete na to, že barva domu, okna, obklad, květiny či okolí můžou Váš dům udělat jedinečný a krásný, s tím rozdílem, že ušetříte do budoucna nejen starosti, ale i finance.

MÁTE DOTAZ?

Neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv budete potřebovat.

ODESLAT