Kdo jsme?

GANSA STAVBY s.r.o. spadají pod křídla akciové společnosti GANSA a.s., která sdružuje holding dceřiných společností působících v oblasti prodeje kosmetických výrobků, výroby a výstavby dřevostaveb, finančním i ekonomickém sektoru a automobilovém trhu. Dlouhodobá historie, jejíž začátky sahají do roku 1991, je zárukou profesionality, zkušeností a kvality. Posláním dceřiných společností je nabídnout zákazníkům kvalitní služby s individuálním přístupem.

  Celý proces výroby Vašeho bydlení svěřujete do našich rukou, to je pro nás závazek odvést svou práci v nejvyšší kvalitě, od jejího náčrtu až k finálnímu předání klíčů k Vašemu novému domovu. V naší výrobní hale provádíme veškeré kvalitativní zkoušky. Na samotný proces výroby dohlíží odborné kontroly. Spolupracujeme s předními výrobci kvalitních stavebních materiálů určených především pro dřevostavby. Realizační tým odvádí svou práci profesionálně a s nadšením. A jde to poznat!

 

Úspora nákladů na stavbu a provoz
Lehkost, pevnost a odolnost konstrukcí umožnují výrazně snížit spotřebu materiálu na založení stavby. Dřevostavby splňují parametry pasivních domů a jsou celoročně energeticky úsporné. V zimě propouštějí méně chladu, v letních měsících naopak minimum tepla.
Ekologický dům
Ve svých výrobních procesech klademe velký důraz na to, aby náš celkový přístup byl ohleduplný k životnímu prostředí, kde stavíme. Díky tomu můžeme vyloučit jakoukoli odchylku, či chybu, nebo nepříznivý dopad výstavby Vašeho domu na jeho okolí.
Kvalita a rychlost
Máme důkladně propracovaný systém logistiky, ve kterém klademe důraz na maximální přesnost. Jsme proto pružní a časově efektivní. Co běžně trvá řadu měsíců, realizuje v horizontu dnů.
Sledování stavby
Našimi klíčovými hodnotami je transparentnost a partnerství se zákazníky. Nemáme co tajit a za co se stydět, každý klient tak může být osobně u výroby a stavby vlastního domu krok za krokem.
Financování stavby
Cesta k vysněnému domku nemusí trvat dlouho ani z pohledu jeho financování. Naše firma Vám pomůže se zpracováním hypotečních úvěrů. Společně najdeme pro Vás tu nejlepší a nejvýhodnější variantu úvěru.
Maximální užitná plocha
Vyvinuli jsme unikátní řešení obvodových stěn našich dřevostaveb, které doslova pocítíte na každém kroku. Nabízíme až o 10 % větší obytný prostor a to vše při stejné zastavěné ploše. O zásadní úspoře nákladů na m2 podlahové plochy nemluvě...

MÁTE DOTAZ?

Neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv budete potřebovat.

ODESLAT