Výhody dřevostavby

Rozhodli jste se pořídit si vlastní rodinný dům a počítáte za jak dlouho se z nového bydlení budete moci těšit. Za půl roku, možná do roka? Jak se říká, čas jsou peníze. Právě proto oceníte rychlost realizace naší montované dřevostavby, která včetně základové desky trvá přibližně tři měsíce. Z ekonomického hlediska díky rychlosti s námi ušetříte nemalé finanční prostředky za náklady spojené s náhradním bydlením během stavby.

Dřevostavby celkově mají velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti. Spolu v kombinaci s topným systémem vám tak můžeme zaručit, že vaše provozní náklady budou tak nízké, jak je to jen možné. Stavby GANSA jsou primárně napojeny pouze na elektrickou energii. Bojíte se velkých účtů za elektřinu? Nemusíte, větším odběrem se pro dodavatele elektřiny stáváte zajímavým zákazníkem a díky tomu, je Vám umožněno využívat elektřinu 20-22 hodin denně za sníženou sazbu tzv. "noční proud". Například dům se 100m2 má průměrné náklady na vytápění 900 Kč za měsíc a to je hezká částka, nemyslíte?

Obvodová stěna domů GANSA má tloušťku 431mm, minerální vata uvnitř panelu vytváří velký tepelný odpor, malou tepelnou ztrátu zajišťuje zateplení v tl. 340mm a malá akumulace tepla je zásluhou použitých materiálů, které neabsorbují teplo. Jednoduše řečeno, u zděné stavby první vytápíte cihlové stěny, které teplo absorbují a až poté vytápíte vzduch uvnitř domu. Naopak u dřevostaveb se teplo téměř okamžitě vrací od stěn zpět.

Jelikož naše obvodová konstrukce stěny je štíhlá pouze 225mm, získáte mnohem více obytného prostoru (klasická zděná konstrukce 400mm). Například u bungalovu o zastavěné ploše 100m2 je to 8 až 10m2 navíc, tudíž máte k dispozici pro sebe a vaši rodinu ažo 10% více místa.

Řada lidí se v dřevostavbě cítí lépe, aniž by byli schopni rozumně vysvětlit příčinu svých pocitů. Odborné studie jim, ale dávají za pravdu, dřevov domě má pozitivní vliv na psychické zdraví člověka a má dokonce až terapeutické účinky. Použitý stavební materiál, působí na své obyvatele domu uklidňujícím, přirozeným dojmem. Dřevostavba je navíc celkově ohleduplnější k životnímu prostředí, které méně zatěžuje než klasická stavba.

 

MÁTE DOTAZ?

Neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv budete potřebovat.

ODESLAT