Rozsah dodávky

    Stavíme moderní nízkoenergetické dřevostavby. Prefabrikované panely s několikavrstvou skladbou stěny vyrábíme na naší hale v Ostravě, pěkně v suchu. Díky certifikaci jsme pravidelně pod kontrolou a dohledem Dřevařského ústavu. Zakládáme si na transparentnosti a našim klientům rádi ukážeme průběh výroby, materiály, které používáme a informujeme je o všem co se na stavbě děje od vytyčení pozemku až po výmalbu.

 

Chtěli byste vyměnit svůj byt za dům se zahradou nebo si chcete postavit vlastní novostavbu, ale nemáte představu jak by měla vypadat? Našim klientům nabízíme výběr z typových rodinných domů v různých fázích dokončení. Díky promyšlenému dispozičnímu řešení domu a již zpracované realizační dokumentaci je cena oproti výstavbě podle individuálního projektu nižší o cenu projektu. Nabídku našich typových domů naleznete v sekci "Katalog domů".   

 

 Nevíte si rady s vypracováním projektu, ale máte představu jak by Váš nový domov měl vypadat? Projektanti, se kterými spolupracujeme, Vám jsou k dispozici. Poradí Vám a připraví veškeré dokumenty k podání stavebního povolení či ohlášky na stavební úřad a samozřejmě zpracují i výrobní dokumentaci potřebnou k realizaci domu.

 Máte zpracovaný projekt rodinného domu a zajímá Vás cena za kterou byste dům postavili s naší společností? Zašlete nám půdorys domu, pohledy a informaci k fázi dokončení a my Vám rádi zhotovíme nezávaznou cenovou nabídku.

 

Ať už se rozhodnete pro jeden z typových domů nebo si dům chcete postavit podle své fantazie, vždy máte na výběr ze tří fází dokončení a vždy je možní individuální domluva.

 

MÁTE DOTAZ?

Neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv budete potřebovat.

ODESLAT